USŁUGA

KOREKTA LAKIERU KATOWICE

CZYM JEST KOREKTA LAKIERU?

ODZYSKAJ DAWNY BLASK

Korekta lakieru to usługa, która pozwala odzyskać Twojemu samochodowi dawny blask. Zajmujemy się profesjonalną renowacją lakieru.
Przed przystąpieniem do korekty lakier przechodzi proces dekontaminacji oraz deironizacji a następnie jest mierzona grubość powłoki lakierniczej aby dobrać odpowiednią metodę korekty lakieru.

W naszej ofercie znajdziesz korektę lakieru jedno dwu bądź trzy etapową.

-korekta jedno etapowa odświeży lakier i usunie do 50% zarysowań
-korekta dwu etapowa wyciągnie glebie lakieru i usunie do 70% zarysowań
-pełna 3 etapowa korekta lakieru usunie od 90% do 100% rys, lakier twojego samochodu będzie jak nowy!

Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Do usuwania rys i odbarwień wykorzystujemy specjalne maszyny polerskie rotacyjne, dual action oraz orbitalne a do czyszczenia powierzchni stosujemy wyłącznie bezpieczne środki chemiczne renomowanych firm. Gwarantujemy najlepszą jakość usług oraz estetyczny i trwały efekt.

PLUSY KOREKTY LAKIERU

POZNAJ KORZYŚCI

Ochrona przed dalszymi uszkodzeniami

Korekta lakieru to nie tylko poprawa wyglądu. Jest to również skuteczny sposób na ochronę samochodu przed dalszymi uszkodzeniami. Po usunięciu wszystkich istniejących uszkodzeń, lakier chroni powłokę lakierniczą przed dalszymi uszkodzeniami.

Wygląd jak nowy

Korekta lakieru jest doskonałym sposobem na odświeżenie i odnowienie wyglądu samochodu. Poprzez wyeliminowanie wszelkich drobnych uszkodzeń, zadrapań i odbarwień, może on wyglądać jak nowy.

Poprawa wyglądu zewnętrznego

Korekta lakieru zwiększa zdolność samochodu do odbijania światła. To sprawia, że samochód wygląda estetycznie i przyciąga wzrok. Zwiększa także wartość samochodu, jeśli w przyszłości będzie on sprzedawany.

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czym jest korekta lakieru?

Korekta lakieru to złożony proces, który polega na usunięciu drobnych skaz i uszkodzeń powierzchni lakieru samochodu, a następnie odtluszczeniu  i wypolerowaniu jej.

Jakie narzędzia są używane do wykonania korekty lakieru?

Korektę lakieru przeprowadzamy najlepszymi polerkami rotacyjnymi, dual action oraz orbitalnymi marki flex, używamy past takich firm jak Koch, car pro, geyon, 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAREZERWUJ USŁUGĘ

CO SIĘ DZIEJE DALEJ?
Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin i doradzi Ci, jaki pakiet usług wybrać, najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom finansowym.
Adres: al. Roździeńskiego 170, 40-203 Katowice​

Pon-Pt: 07:00 – 19:00

Sob: 07:00 – 18:00

Ndz: Zamknięte

Telefon: 510 533 773
Krok 1. Twoje dane kontaktowe
Krok 2. Informacje o Twoim pojeździe
Krok 3. Wybierz swoje usługi